Galvenā lapa

VDC Pay As You Go

Pasūtīt

Maksā tikai par patērētajiem resursiem to lietošanas laikā

Atbilstoši savām vajadzībām veidojiet virtuālos serverus datu centrā un maksājiet tikai par patērētajiem resursiem to lietošanas laikā. Virtuālo resursu apjomam nebūs noteikti ierobežojumi.

Izmatojot vDC, Jūs iegūsiet resursus ar kuru palīdzību varēsiet veidot sev nepieciešamos virtuālos serverus: procesoru jaudu, operatīvo atmiņu, diska vietas un datu pieslēgumu. Piemēram, izmantojot vienotu resursu pārvaldības programmatūru, serverus varēsiet apvienot vienotā virtuālā datu pārraides tīklā, kā arī uzglabāt, apstrādāt un piegādāt dažādus datus.

Virtuālo serveru izveides ērtībai, iesakām izmantot virtuālo serveru sagatavju bibliotēku. Savukārt virtuālā datu centra pārvaldībai, Jums nodrošināsim piekļuvi virtuālo resursu pārvaldības rīkam – „Kontrolpanelim”.

Papildus pamata piedāvājumam varat arī:

  • izvēlēties papildu diska vietu, interneta pieslēguma ātrumu, papildu IP adreses un vienu no piedāvātajām operētājsistēmām;
  • pievienot platformai savas virtuālo serveru sagataves;
  • izmantot slodzes dalītāju.

Papildus drošībai Jums būs iespējams:

  • veidot VPN pieslēgumus;
  • izmantot papildu virtuālos maršrutētājus;
  • veidot ugunsmūra nosacījumus.

Mūsu piedāvātais virtuālais datu centrs (Pay As You Go) ir pilnībā automatizēts „IaaS” (Infrastructure as a Service) risinājums, kas ir izvietots „Lattelecom Cloud” mākoņskaitļošanas platformā un tiek veidots, izmantojot jaunākās virtualizācijas tehnoloģijas.

Ir radušies sarežģījumi ar pakalpojumu?

Sazinieties ar mūsu tehniskā atbalsta dienestu

Pasūtīt

Visi produkti Cloud Services

Ekrānattēli