Galvenā lapa

VDC Preconfigured

Kopējā cena ar PVN:
Uzmanību! Pakalpojuma cena var mainīties, izvēloties papildus komponentes pēc VDC izveides

Lattelecom Cloud Virtuālais datu centrs ar fiksētu virtuālo resursu kopējo apjomu.

Piedāvājam izmantot virtuālo datu centru Lattelecom mākonī, ar noteiktu (fiksētu) kopējo virtuālo resursu apjomu. Pakalpojumam ir paredzēta fiksēta abonēšanas maksa noteiktā laika periodā.

Izmatojot vDC (Preconfigured), Jūs lietošanā iegūsiet resursus (procesoru jaudu, operatīvo atmiņu, diska vietu un datu pieslēgumu) ar kuru palīdzību varēsiet veidot sev nepieciešamos virtuālos serverus, maksājot fiksētu abonēšanas maksu, neuztraucoties par negaidītiem rēķiniem.

Virtuālos serverus būs iespējams izvēlēties no iepriekš sagatavotām virtuālo serveru konfigurācijām, vai arī brīvi izvēlēties nepieciešamos parametrus, nepārsniedzot kopējos piešķirto resursu apjomu.

Virtuālo serveru izveides ērtībai, iesakām izmantot virtuālo serveru sagatavju bibliotēku. Savukārt virtuālā datu centra pārvaldībai, Jums nodrošināsim piekļuvi virtuālo resursu pārvaldības rīkam – „Kontrolpanelim”.

Papildus pamata piedāvājumam varat arī:

  • izvēlēties papildu diska vietu, interneta pieslēguma ātrumu, papildu IP adreses un vienu no piedāvātajām operētājsistēmām;
  • pievienot platformai savas virtuālo serveru sagataves;
  • izmantot slodzes dalītāju.

Papildus drošībai Jums būs iespējams:

  • veidot VPN pieslēgumus;
  • izmantot papildus virtuālos maršrutētājus;
  • veidot ugunsmūra nosacījumus.

Mūsu piedāvātais virtuālais datu centrs (Preconfigured) ir pilnībā automatizēts „IaaS” (Infrastructure as a Service) risinājums, kas ir izvietots „Lattelecom Cloud” mākoņskaitļošanas platformā un tiek veidots, izmantojot jaunākās virtualizācijas tehnoloģijas

Ir radušies sarežģījumi ar pakalpojumu?

Sazinieties ar mūsu tehniskā atbalsta dienestu

Visi produkti Cloud Services

Ekrānattēli